ПрАТ «Кераммаш»
ПрАТ «Інститут керамического машиностроения «Кераммаш», Україна, м. Слов'янськ, факс: +380 (626) 667338

Термічне встаткування випускається під двома торговими марками.

ТермоГаз® – печі з газовим нагрівом, оснащені найсучаснішими системами нагріву (Eclipse, WS, Kromschröder), запірно-регулюючими пристроями (Kromschröder, Термобрест), системами управління (Siemens) і теплоізоляції (Thermal Ceramics, RATH). Печі серії ТермоГаз® мають чудові теплотехнічні характеристики, відповідають європейським нормам безпеки, викидів. Залежно від виконання і призначення такі печі можуть мати:

ТермоМастер® – печі опору з непрямим нагрівом. Залежно від призначення, температури застосування печі можуть мати різні системи нагріву, управління, ізоляції. У будь-якому випадку застосовуються найкращі, перевірені рішення забезпечують високу надійність нагрівачів, легку їх заміну, тиристорні системи управління потужністю (широтно- або фазо-імпульсну модуляцію) з мікропроцесорним управлінням, ефективні системи теплоізоляції (Thermal Ceramics, RATH). Спеціально для високотемпературних печей серії ТермоМастер® розроблені спеціальні елементи кріплення (система «трубка-гребінка») дозволяють забезпечити надійність кріплення і довговічність нагрівачів із сплавів FeCrAl при застосуванні волокнистих матеріалів для футерування, що забезпечило неперевершені теплотехнічні параметри таких печей. Такі системи доступні тільки на печах ТермоМастер®.

Печі промислові для випалу різних неметалевих виробів і матеріалів

Промисловы печі для випалу виробів из кераміки та порцеляни
з газовим нагрівом серії ТермоГаз® та електричним нагрівом серії ТермоМастер®
Печі утильного, политого, декорного випалу різних керамічних виробів
Печі призначені для проведення різних типів випалу порцеляни, фаянсу, теракоти, майоліки та інших видів кераміки. Є печі з керуванням середовищем для политого випалу, печі прискореного випалення (цикл «холод-холод» 5…12 годин)
Печі для випалу великих електроізоляторів
Печі для випалу великогабаритних електроізоляторів, розраховані на роботу з довгими циклами (50…120 годин), мають регулювання середовища, додаткові контури для управління процесом нагріву з низьких температур, прискореного охолодження
Печі для випалу вогнетривкої продукції
Печі для випалу шамотних, муллітові, корундових, хром-магнезитових і інших вогнетривких виробів
Печі для випалу виробів з санфаянса
Печі для випалу санфаянса на різну продуктивність