ПрАТ «Кераммаш»
ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш», Україна, Слов'янськ, факс: +38 (0626) 667338

Термічне встаткування випускається під двома торговими марками.

ТермоГаз® – печі з газовим нагрівом, оснащені найсучаснішими системами нагріву (Eclipse, WS GmbH, Kromschröder), запірно-регулюючими пристроями (Kromschröder, ТЕРМОБРЕСТ), системами управління (Siemens) і теплоізоляції (Thermal Ceramics, RATH). Печі серії ТермоГаз® мають чудові теплотехнічні характеристики, відповідають європейським нормам безпеки, викидів. Залежно від виконання і призначення такі печі можуть мати:

ТермоМастер® – печі опору з непрямим нагрівом. Залежно від призначення, температури застосування печі можуть мати різні системи нагріву, управління, ізоляції. У будь-якому випадку застосовуються найкращі, перевірені рішення забезпечують високу надійність нагрівачів, легку їх заміну, тиристорні системи управління потужністю (широтно- або фазо-імпульсну модуляцію) з мікропроцесорним управлінням, ефективні системи теплоізоляції (Thermal Ceramics, RATH). Спеціально для високотемпературних печей серії ТермоМастер® розроблені спеціальні елементи кріплення (система «трубка-гребінка») дозволяють забезпечити надійність кріплення і довговічність нагрівачів із сплавів FeCrAl при застосуванні волокнистих матеріалів для футерування, що забезпечило неперевершені теплотехнічні параметри таких печей. Такі системи доступні тільки на печах ТермоМастер®.

Промислова камерна пічь з газовим нагрівом ТермоГаз®-ДО-40.70.35/500-ПЗ-В
Сушіння ливарних форм

Печі барабанні для сушіння і прокалки
Промислові сушильні шафи та камери

Печі промислові для сушки і прокалкі різних виробів і матеріалів

Сушіння та прожарювання різних сипких матеріалів
Печі призначені для термічної обробки різних сипких матеріалів, наприклад, піску, крейди тощо. Окремо стоять печі для прожарювання каталізаторів і носіїв каталізаторів. Печі можуть мати пристрої дозування, завантаження, розвантаження, систему прискореного охолодження.
Сушіння та прожарювання (неспеціалізовані печі)
Загальнопромислові печі, багатоцільові печі в яких за умови застосування різної технологічної оснастки можна проводити термообробку різних виробів. Для застосування з різним типом виробів можуть поставлятися печі з центральним теплогенератором і різним розподілом потоків (точки подачі та відбору сушильного агента)
Сушіння лакофарбових, лакових покриттів
Прожарювання, сушіння та зберігання зварювальних електродів
Печі спеціалізовані для роботи зі зварювальними електродами при їх виробництві, сушінні і зберіганні перед використанням
Спеціалізовані камерні та прохідні сушила для виробів з кераміки (побутові вироби, будівельні матеріали, електрофарфор)
Спеціалізовані печі для передобпалювальної сушки виробів
Теплові генератори для різного сушильного обладнання
Пристрої є джерелом гарячого повітря для використання в системах сушки і нагріву